Wtyczka Akol + WordPress czyli o przyspieszeniu pracy słów kilka
3 listopada 2017 | Oferta,Ogólne

Każdy z nas miewa czasami takie chwile, gdy doba wydaje się zdecydowanie za krótka, a niektóre obowiązki są tak monotonne i czasochłonne, że człowiek ma ochotę włosy z głowy rwać. Jedynym ratunkiem w takich sytuacjach jest dobra organizacja czasu pracy oraz korzystanie z narzędzi przyspieszających i ułatwiających pewne procesy czy zadania.

Jednym z takich narzędzi dedykowanym dla osób działających w branży motoryzacyjnej jest wtyczka Akol + WordPress. Dzięki temu rozwiązaniu osoba zajmująca się sprzedażą samochodów, może w znacznym stopniu usprawnić proces dodawania nowych produktów do Twojego sklepu internetowego opartego na silniku WordPress i wtyczce WooCommerce.

Ale po kolei 🙂

Czym jest Akol?

Akol to rozbudowany system umożliwiający dodawanie ogłoszeń dotyczących sprzedaży aut do wielu serwisów jednocześnie. Wystarczy jeden „klik” i raz wpisane ogłoszenie ląduje na wybranych przez nas serwisach ogłoszeniowych.

Po co więc wtyczka do WordPressa?

Wystarczy drugi „klik”, aby ogłoszenia dodane do systemu Akol załadowały się jako produkty dostępne na twoim sklepie internetowym.

Tym prostym sposobem dwoma kliknięciami zapewniasz sobie szybką i efektywną realizację czasochłonnych zadań.

Jakie jeszcze zalety posiada wtyczka?

Przede wszystkim wtyczka jest kompatybilna z najnowszą wersją WordPress i WooCommerce. Dodatkowym plusem jest szybkość i łatwość wdrożenia wtyczki oraz fakt, że większość opcji jesteśmy w stanie skonfigurować w jej głównym panelu.  Warto również wspomnieć o intuicyjnej selekcji danych, które mają pojawiać się na stronie.

Więcej o wtyczce możecie przeczytać tutaj http://akol.arkonsoft.pl/

Komentarze


Oddział Staszów:

Adres: ul. Krakowska 49/2
28-200 Staszów

Godziny otwarcia:
pon-pt - [9:00-17:00], sb - [8:00-12:00]

E-mail: [email protected]

Telefon: 883-773-960

Oddział Warszawa:

Adres: ul. Chorągwi Pancernej 82A
02-951 Warszawa

Godziny otwarcia:
pon-pt - [9:00-17:00]

E-mail: [email protected]

Telefon: 883-773-960

Napisz do nas!

Zadaj nam pytanie on-line