Szczegóły usługi
Dowiedz się, dlaczego strona WWW jest tak ważna


Strona internetowa jest obecnie nieocenionym narzędziem służącym do pozyskiwania klientów przez internet. Może pełnić funkcję wizytówki, źródła informacji o firmie, ale także kolejnego kanału umożliwiającego kontakt z klientem oraz oferowanie mu swoich produktów w najwygodniejszy dla niego sposób. Wiele przedsiębiorstw zapomina, że dziś nie wystarczą jedynie wpisy w katalogach branżowych a "wybicie się" wymaga dużo więcej pracy. Ze względu na ogromną konkurencję strona WWW pozwala wyjść przed szereg i zostawić w tyle konkurencję trzymającą się kurczowo "analogowych" rozwiązań. Jeżeli nadal nie przekonaliśmy Cię do stworzenia własnej witryny - nic nie szkodzi (możliwe, że zainteresujesz się innymi usługami oferowanymi przez nas). Jeżeli jednak wiesz już, że strona internetowa skutecznie pomoże Ci w rozwoju biznesu - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych realizacji.


Technologie, które wykorzystujemy
Korzystamy tylko z najnowszych i najlepszych rozwiązań


Strony Internetowe Staszów
HTML5 pozwala stworzyć w prosty i wydajny sposób strukturę strony. Dzięki najnowszym implementacjom, język ten pozwala na opisywanie zachowań i znaczenia elementów bez potrzeby obciążania komputera niepotrzebnymi skryptami.

Strony Internetowe Staszów
CSS3 posiada względem swojego poprzednika wiele innowacji, dzięki którym strona internota może być wzbogacona o atrakcyjną interakcje z użytkownikiem lub tworzenie animacji. To co można za pomocą tego języka stworzyć ograniczone jest jedynie wyobraźnią projektanta szablonu.

Strony Internetowe Staszów
Less to tzw. preprocesor języka CSS3. Dzieki usprawnieniom programistycznym jakie wprowadza on do wspomnianego języka, programista może dużo sprawniej organizować kod, dzieki czemu zlecenie jest realizowane dużo szybciej.

Strony Internetowe Staszów
JavaScript to skryptowy język programowania wykorzystywany obecnie na każdej stronie internetowej. Dzięki niemu na stronie możliwe jest wykonywanie skryptów nie obciążających serwera, a także tworzenie atrakcyjnych efektów wizualnych.

Strony Internetowe Staszów
JQuery to biblioteka języka JavaScript pozwalająca jeszcze sprawniej posługiwac się tym językiem a także wzbogaca go o bardzo przydatne funkcje. Wykorzystuje się go obecnie na większości stron internetowych, gdyż pozwala na tworzenie nieszablonowych rozwiąń webowych.

Strony Internetowe Staszów
Bootstrap to framework (zestaw bibliotek) dzieki któremu, tworzenie strony WWW przebiega dużo szybciej, dzięki gotowym rozwiązaniom i przemyślanym funkcjom. Ponadto wszystkie strony budowane dzięki Bootstrapowi są responsywne - czyli wyświetlają się w pełni poprawnie na wszystkich urządzeniach (komputerach, telefonach, tabletach itp.).

Strony Internetowe Staszów
Wordpress to system zarządzania treścią (CMS), dzięki któremu możemy poprowadzić bloga, dodawać wpisy na stronę w dużo łatwiejszy sposób, a także implementować inne funckjonalności względem własnych potrzeb. Platforma idealna pod duże serwisy z czestą aktualizacją informacji.

Strony Internetowe Staszów
PHP to język programowania służący do tworzenia mechaniki strony (tzw. zaplecza), obsługi formularzy oraz pracy z bazami danych. Powstało wiele frameworków dla PHP, gdyż jest to najpopularniesze narzędzie do tworzenia stron i aplikacji webowych.

Jak działamy?
Dowiedz się, w jaki sposób realizujemy projekty

1. Określenie celu i omówienie założeń

Aby można było przygotować stronę do spełnienia określonych celów, wstępnie trzeba określić jej przeznaczenie, do jakich działań ma zachęcać odwiedzającego oraz jakie funkcjonalności będzie zawierać. Stworzyliśmy specjalny kwestionariusz, w którym klient swobodnie odpowiada na pytania. Na ich bazie tworzymy najlepiej spełniającą warunki stronę internetową, zamawiamy domenę oraz hosting.

2. Wstępny projekt

Po ustaleniu najważniejszych kwestii przechodzimy do tworzenia wstępnego projektu. W tym momencie strona zawiera przykładowe treści oraz obrazy, aby móc oddać końcową koncepcję jej wyglądu. W tym czasie klient może dowolnie zmieniać układ, sugerować poprawki oraz omawiać użyte rozwiązania. Dopiero po zaakceptowaniu projektu przechodzimy do dalszych prac.

3. Wdrażanie treści

Akceptacja wstępnego projektu daje nam zielone światło na wdrażanie treści dostarczonych przez klienta. W tym momencie prosimy o ewentualne dodatkowe zdjęcia, teksty oraz wszystkie materiały, które mają się tam znaleźć. Po dodaniu otrzymanych materiałów strona jest niemalże gotowa.

4. Optymalizacja i SEO

Następnym krokiem jest optymalizacja strony - minimalizujemy wtedy wykorzystywane źródła oraz kod, a także wprowadzamy inne usprawnienia wydajnościowe. Po tych działaniach zgodnie z założeniami zawartymi w kwestionariuszu przygotowujemy stronę, tak aby osiągała jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce po wpisaniu wybranych wcześniej fraz.

5. Finalizacja prac oraz zbieranie statystyk

W tym czasie klient może wprowadzać jeszcze ostatnie poprawki dotyczące treści zawartych na stronie. Po akceptacji całości witryny, integrujemy ją z narzędziami do analityki webowej, które od tego czasu będą zbierać cenne informacje o stronie i jej użytkownikach. Jest to bardzo ważne ze względu na ukierunkowanie strategii marketingowej w przyszłości.


Kampania Google Adwords
Czy warto korzystać z reklamy w Google?

Jak to działa?

Standardowo każda realizowana przez nas strona jest dodawana do indeksu Google. Jeżeli dane są często aktualizowane, tworzone są ciekawe i unikalne artykuły, a witryna cieszy się dużą ilością odwiedzin, algorytmy wyszukiwarki pozycjonują daną stronę wyżej w wynikach niż inne. Nie zawsze jednak strona interenetowa pełni funkcję bloga czy "newsfeed'a" więc dane nie muszą być często auktualizowane (np. wizytówka firmy). W tym wypadku wybicie się w "darmowy" sposób na pierwszą stronę wyszukiwań jest niemalże niemożliwe.

Jednakże przychodzi nam na ratunek usługa Google Adwords. Dzięki niej możemy określić na jakie frazy w wyszukiwaniach ma się pokazywać nasza witryna, a dodatkowo nie płacimy za wyświetlenie jej na liście, ale dopiero za kliknięcie użytkownika w link pobierana jest określana wcześniej kwota z konta Adwords. Na obrazie obok widnieje podział na wyniki płatne i bezpłatne. Płatne są na samej górze, specjalnie wyróżnione (na ilustracji zostały zaznaczone przez nas zielonym prostokątem). Skuteczność tej reklamy jest niepodważalna - korzysta z niej ogromna ilość firm i organizacji. Jest to też dobry sposób na podniesienie pozycji swojej witryny w darmowych wynikach.

Kampania Adwords Staszów
Oddział Staszów:

Adres: ul. Krakowska 49/2
28-200 Staszów

Godziny otwarcia:
pon-pt - [9:00-17:00], sb - [8:00-12:00]

E-mail: info@arkonsoft.pl

Telefon: 883-773-960

Oddział Lublin:

Godziny otwarcia:
pon-pt - [9:00-17:00]

E-mail: info@arkonsoft.pl

Telefon: 883-773-020

Oddział Warszawa:

Adres: ul. Cypryjska 2a
02-761 Warszawa

Godziny otwarcia:
pon-pt - [9:00-17:00]

E-mail: info@arkonsoft.pl

Telefon: 883-773-960