Opieka IT

Opieka nad stroną - abonament

Sprawdź co mieści się w ramach opieki nas stroną


Dowiedz się, dlaczego Opieka jest właśnie dla Ciebie:

Często bywa tak, że po finalizacji projektu postawienia strony czy też sklepu internetowego i opłaceniu faktury klient zostaje z witryną sam na sam. A tu nagle zmiany trzeba wprowadzić, nowe rozwiązania przychodzą do głowy, teksty wymagają aktualizacji, protokoły bezpieczeństwa odmawiają posłuszeństwa, wirusy atakują, a nas zaczyna boleć głowa, bo zamiast zajmować się prowadzeniem firmy walczymy ze stroną internetową, która przecież miała być narzędziem wspierającym prowadzenie biznesu.

Aby uniknąć tak czarnych scenariuszy i niejednego bólu głowy przygotowaliśmy ofertę opieki abonamentowej, w ramach której zadbamy, aby Państwa strona była zawsze aktualna, bezpieczna i funkcjonalna. W ramach abonamentu otrzymują Państwo określoną liczbę godzin (minimum 10) w preferencyjnej cenie do wykorzystania na prace serwisowo-aktualizacyjne dedykowane dla Państwa witryny.

Przykładowe prace jakie już prowadzimy dla naszych klientów to:
 • prace techniczne związane ze stroną, serwerem oraz pocztą email
 • przywracanie strony w przypadku awarii
 • ochrona antywirusowa
 • konfiguracja nowych skrzynek pocztowych
 • zmiany w zakładkach strony (dodawanie lub usuwanie zakładek)
 • dodawanie zdjęć i grafik na stronę
 • tworzenie dodatkowych funkcjonalności strony
 • administrowanie narzędziami analitycznymi
 • tworzenie grafik na potrzeby strony

Koszt opieki abonamentowej wynosi: 50 zł/h / netto

Szczegóły usługi


Wszystkie zmiany w ramach opieki abonamentowej są wprowadzane w ciągu 2 dni roboczych, wyjątek stanowią bardziej zaawansowane zmiany wymagające większego nakładu pracy - są one rozpoczynane w przeciągu 2 dni roboczych.

Po przekroczeniu wykupionej w abonamencie liczby godzin cena jednej godziny wynosi 50 zł/h / netto , a poprawki mogą być realizowane w terminie dłuższym niż 2 dni robocze. Niewykorzystane godziny nie przechodzą na kolejny miesiąc.

Po każdym miesiącu, na wniosek klienta, przygotowywany jest raport z wyszczególnieniem zrealizowanych prac w ramach abonamentu.

Duże projekty nie ujęte w poniższej ofercie jak np. przeniesienie strony, tworzenie landing page nie wchodzą w zakres prac objętych abonamentem i podlegają odrębnej wycenie.

Jeśli są Państwo zainteresowani abonamentem zawierającym więcej niż 25 godzin, zapraszamy do kontaktu. Warunki takich abonamentów wyceniane są indywidualnie. Klient ma prawo do rezygnacji z usługi – w takim przypadku obowiązuje 7-dniowy okres wypowiedzenia, a klient ponosi koszty opieki tylko za wykorzystane godziny.

Minimalna liczba godzin w ramach abonamentu: 10h


Certyfikat SSL

Sprawdź co możesz zyskać dzięki instalacji certyfikatu


Bezpieczeństwo w sieci staje się coraz bardziej palącym zagadnieniem, dlatego też warto zadbać o bezpieczeństwo osób korzystających ze stron czy sklepów internetowych. Jednej z najbardziej niezawodnych i generujących niskie koszty metod ochrony danych w internecie jest stosowanie certyfikatów bezpieczeństwa SSL. SSL jest protokołem zabezpieczającym połączenia internetowe. Mówiąc krótko certyfikat SSL tworzy bezpieczny kanał do przesyłania danych takich jak np. hasła, nazwy użytkownika, numery kont bankowych itp. przez użytkownika.

Dzięki certyfikatowi niepowołane osoby nie mogą wykraść ani zmienić naszych danych co może skutkować utratą kontroli nad nimi. Zastosowanie certyfikatów SSL niesie ze sobą wiele korzyści zarówno związanych bezpośrednio z bezpieczeństwem, jak również tworzących wizerunek stabilnej, godnej zaufania marki. Dodatkowo certyfikaty SSL pozytywnie wpływają na pozycjonowanie strony.

W RAMACH OFERTY OTRZYMUJĄ PAŃSTWO:
 1. Zakup certyfikatu bezpieczeństwa SSL
 2. Instalacja certyfikatu bezpieczeństwa SSL dostosowana do potrzeb strony

Cena od 199 zł / netto

Cena usługi ustalana jest indywidualnie w zależności od poziomu skomplikowania strony internetowej, sklepu lub aplikacji oraz hostingu.

Oddział Staszów:

Adres: ul. Krakowska 49/2
28-200 Staszów

Godziny otwarcia:
pon-pt - [9:00-17:00], sb - [8:00-12:00]

E-mail: info@arkonsoft.pl

Telefon: 883-773-960

Oddział Lublin:

Godziny otwarcia:
pon-pt - [9:00-17:00]

E-mail: info@arkonsoft.pl

Telefon: 883-773-020

Oddział Warszawa:

Adres: ul. Cypryjska 2a
02-761 Warszawa

Godziny otwarcia:
pon-pt - [9:00-17:00]

E-mail: info@arkonsoft.pl

Telefon: 883-773-960