Strony WWW

Oferujemy stworzenie strony internetowej dowolnej organizacji, miejsca, osoby czy tematyce. Jeżeli jeszcze nie masz pomysłu, jak może wyglądać twoja witryna, stworzymy dla Ciebie propozycję graficzną szablonu WWW. Doradzimy też jaki rodzaj witryny będzie pasował najlepiej do Twojej działalności. O wszelkie techniczne sprawy takie jak domena, hosting, kopie zapasowe,  nie musisz się martwić. Wszystko wykonamy za Ciebie!
Jeżeli interesuje Cię system CMS (zarządzania treścią) i chcesz ruszyć ze swoim blogiem, chętnie doradzimy Ci co w danej sytuacji będzie najlepszym wyborem, stworzymy szablon wedle projektu graficznego, a także zadbamy o dobrą pozycje w wyszukiwarkach.

Sklepy Internetowe

Sklepy internetowe w naszej ofercie to rodzaj usługi, do której przykładamy najwięcej pracy, a za razem dbamy, aby nawet po ukończeniu zlecenia, platforma nadal była udoskonalana. Nasze realizacje opieramy o Prestashop w wersji 1.6. System ten oferuje ogromną ilość opcji konfiguracyjnych, a za razem przejrzysty interfejs dostosowany do urządzeń mobilnych, dlatego też można łatwo dokonywać zmian w sklepie, nawet jeżeli nie mamy dostępu do komputera.

Aplikacje

Czy Twoja firma się rozwija, a z miesiąca na miesiąc potrzebujesz coraz więcej danych do prawidłowego zarządzania? Czy wystarczają Ci raporty przygotowywane przez Twoich pracowników, których czas jest relatywnie kosztowny?
Jeżeli TAK to czy nie warto zastanowić się, wspólnie z nami zaplanować i zlecić nam zaprogramowanie aplikacji lub całego systemu IT, która sprawi, że potrzebne dane będą prawidłowe i dostępne zawsze on-time. Jeżeli w tym momencie się zastanawiasz to może warto poświęcić parę chwil aby dowiedzieć się jak pracujemy i co mamy do zaoferowania
Wystarczy, że skontaktujesz się z nami a przekażemy poprzez zwięzłą i niezobowiązującą prezentację, jak pracujemy i co możemy zaoferować aby twoja firma rosła w siłę.


Oddział Staszów:

Adres: ul. Krakowska 49/2
28-200 Staszów

Godziny otwarcia:
pon-pt - [9:00-17:00], sb - [8:00-12:00]

E-mail: info@arkonsoft.pl

Telefon: 883-773-960

Oddział Lublin:

Godziny otwarcia:
pon-pt - [9:00-17:00]

E-mail: info@arkonsoft.pl

Telefon: 883-773-020

Oddział Warszawa:

Adres: ul. Cypryjska 2a
02-761 Warszawa

Godziny otwarcia:
pon-pt - [9:00-17:00]

E-mail: info@arkonsoft.pl

Telefon: 883-773-960