Działaj Lokalnie w Staszowie ze wsparciem Arkonsoft!
22 lutego 2019 | Po pracy

20 lutego w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu odbyła się Gala podsumowująca 6 edycję programu Działaj Lokalnie w powiecie staszowskim. Przedstawiciel Arkonsoft Grzegorz Wójcik miał przyjemność uczestniczyć w Gali i odebrać w imieniu całego zespołu Certyfikat Lokalnego Partnera Programu.

 Działaj Lokalnie – co to za program?

Działaj lokalnie jest to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany w Polsce przez Akademię Rozwoju Filantropii. Celem programu jest pobudzanie społeczności lokalnych do działań zgodnych z jej potrzebami oraz tworzenie przestrzeni do działań ukierunkowanych na społeczności lokalne. W powiecie staszowskim koordynatorem projektu jest Fundacja Farma. (Więcej o działaniach Fundacji możecie przeczytać tutaj http://www.fundacjafarma.pl/)

Działaj Lokalnie w Powiecie staszowskim

W ramach 6 edycji programu na terenie powiatu staszowskiego dofinansowanie otrzymało 20 inicjatyw. Realizowane projekty były różnorodne tematycznie oraz adresowane do różnych odbiorców – dzieci, młodzieży czy seniorów. W ramach działań zorganizowano między innymi Jedyny oficjalny bieg obwodnicą Staszowa, turniej szachowy czy kino plenerowe.  Wydano jeden kalendarz i jedną publikację książkową. Zorganizowano festiwal pieśni ludowych i wiele, wiele innych. Opis realizowanych inicjatyw znajdziecie m. in. na łamach Echa Dnia.

zdjęcia z projektów Działaj Lokalnie Gala Działaj Lokalnie Gala Działaj Lokalnie - wręczenie certyfikatu Gala Działaj Lokalnie - Grzegorz Wójcik i Magdalena Marynowska Gala Działaj lokalnie - wystąpienie Arkonsoft

 

Komentarze


Oddział Staszów:

Adres: ul. Krakowska 49/2
28-200 Staszów

Godziny otwarcia:
pon-pt - [9:00-17:00], sb - [8:00-12:00]

E-mail: info@arkonsoft.pl

Telefon: 883-773-960

Oddział Lublin:

Godziny otwarcia:
pon-pt - [9:00-17:00]

E-mail: info@arkonsoft.pl

Telefon: 883-773-020

Oddział Warszawa:

Adres: ul. Cypryjska 2a
02-761 Warszawa

Godziny otwarcia:
pon-pt - [9:00-17:00]

E-mail: info@arkonsoft.pl

Telefon: 883-773-960